بنام خدا

تاریخچه شرکت :

مرکز اقساط اکرام از سال ۱۳۸۹ در شهرستان دزفول که دومین  شهرستان بزرگ  استان خوزستان محسوب می گردد؛ فعالیت خود را در زمینه فروش اقساطی کالا و خدمات آغاز نمود.این شرکت در سال ۱۳۹۰ در اداره ثبت شرکت های دزفول با نام تجاری آتیه سازان مهر اکرام تحت شماره ۴۱۷۱ به ثبت رسید.

کالا و خدمات شرکت :

 در زمینه فعالیت این مرکز می توان به فروش اقساطی خودرو ،کالا و لوازم خانگی ، گوشی های موبایل ، کامپیوتر و لپ تاپ، موتور سیکلت و دوچرخه، دکوراسیون داخلی و مبلمان، سیستم های صوتی و تصویری ، ماشین های اداری ، صنایع چوب، فرش و موکت ، سیسمونی، لوازم ورزشی ، مصالح ساختمانی ، خدمات خودرو ، لوازم یدکی ، لوازم شکار، پرده سرا ، طلا و جواهر، سیستم های حفاظتی ، صنایع چوب، خدمات بیمه ، لوازم آرایشگری، لاستیک خودرو و... اشاره نمود.

نحوه خرید اقساطی : 

خرید از مرکز اقساط اکرام بدین گونه می باشد که مشتریان جهت انتخاب کالا یا خدمات مورد نیاز خود به یک یا چند نمایندگی شرکت در سطح شهر مراجعه نموده و کالا و خدمات خود را انتخاب می نمایند و پس از مراجعه به مرکز اقساط اکرام با ارائه مدارک مورد نیاز پرونده اقساطی تشکیل می دهند که از طریق این پرونده  می توانند تا سقف های مجاز به دفعات کالا و خدمات خود را بصورت اقساطی خریداری نمایند.

روش های خرید اقساطی :

از روش های اقساطی شرکت می توان به روش های  بدون سود، روش های بدون پیش پرداخت که همراه با سود اقساط می باشد و روش های بلند مدت و روش های بدون ضامن نیز اشاره نمود.

روش های ضمانت خرید اقساطی :

 جهت تشکیل پرونده اقساطی خریداران محترم می توانند از روش های مختلفی نیز استفاده نمایند . در صورتیکه خریداران جزو سهامداران شرکت باشند می توانند بدون نیاز به ضامن؛ کالا و خدمات مورد نیاز خود را خریداری نمایند. همچنین خریدارانی که از قبل نزد شرکت دارای پرونده ضمانتی هستند نیازی به ضمانت ندارند . خریدارانی که کارمند هستند می توانند یکی از اعضاء خانواده را به عنوان خریدار معرفی نموده و خود را به عنوان ضامن معرفی نمایند. دارندگان پروانه کسب یا اشخاصی که گردش حساب  جاری آنها بالا باشد نیز می توانند از طریق معرفی یک یک نفر از اعضاء خانواده خود نیز به عنوان ضامن اقدام نمایند

 در صورتی که خریداران هیچکدام از شرایط ذکر شده را نداشته باشند می توانند  با معرفی دو نفر ضامن که دارای چک عادی هستند اقدام به خرید نمایند. لازم به ذکر است چک های اخذ شده صرفاً باید صیاد باشند

روش های پرداخت اقساط :

 روش پرداخت اقساط در حال حاضر بصورت حضوری می باشد که در  خصوص پرداخت غیر حضوری اقساط اقدامات لازم در دست اقدام قرار گرفته و بزودی این امکان در اختیار خریداران محترم از طریق سایت اینترنتی  قرار خواهد گرفت .

نحوه اخذ نمایندگی صاحبان کالا و خدمات :

کالا و خدمات مرکز اقساط اکرام فاقد محدودیت بوده به طوری که کلیه صاحبان کالا و خدمات میتوانند جهت فروش اقساطی محصولات خود از طریق این مرکز اقدام به اخذ نمایندگی نمایند.

 اخذ نمایندگی:

 اخذ نمایندگی از این مرکز به نحوی است که مدیر فروشگاه ها پس از مراجعه حضوری یا آنلاین میتوانند پس از تشکیل پرونده و اخذ کد نمایندگی تابلوی این مرکز را سر درب فروشگاه خود نصب نموده و برابر ضوابط فعالیت خود را آغاز نمایند.

اهمیت اخذ نمایندگی :

مهمترین مسئله در تسهیل خرید کالا و خدمات ، فروش اقساطی است  که این امر مستلزم داشتن سرمایه کافی، لوازم و تجهیزات مورد نیاز و تجربه کاری است و میتوان در این خصوص به موارد زیر اشاره نمود

 داشتن آگاهی از روش های اقساطی، نحوه اخذ وثائق و تضمامین جهت برگشت اقساط، آگاهی از اطلاعات حقوقی و صرف هزینه برای وصول اقساط معوقه مشتریان بدحساب ، علاوه بر موارد ذکر شده که همگی مستلزم صرفه هزینه می باشد تجربه کاری و داشتن نیروی انسانی متخصص در این خصوص از نکات بسیار مهم بحساب می آید. مرکز اقساط اکرام با بیش از ۱۲ سال سابقه فعالیت در زمینه فروش اقساطی کالا و خدمات بدون نیاز به داشتن سرمایه ، لوازم و تجهیزات و تجربه کاری این امتیاز را در اختیار  نمایندگی های خود قرار داده است .

مزایای اخذ نمایندگی :

نمایندگی ها با توجه به نصب تابلوی  این مرکز که لوگوی مرکز اقساط اکرام و مشخصات آن نمایندگی در آن درج شده در معرض دید خریداران قرار خواهند گرفت که این امر سبب تبلیغات بدون هزینه برای آنها می باشد . بهرمندی از تخفیفات ویژه و وام های بدون بهره با کارمزد ۰ درصد؛هدیه ۱میلیون تومانی و دریافت ۱٪ از فروش به سبب معرفی نماینده جدید به شرکت جهت اخذ نمایندگی، بازگشت درصد فاکتور یازدهم،دوازدهم و سیزدهم به حساب نماینده در هر ماه

تبلیغات مکتوب توسط شرکت برای هر نماینده و اختصاص پنل کاربری اختصاصی در سایت شرکت جهت تبلیغات و فروش انلاین محصولات در سراسر کشور و ..... از سایر مزایای اخذ نمایندگی می باشد.